Svastara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FcChelsea..

2 posters

Go down

FcChelsea.. Empty FcChelsea..

Post by Angel_of_Death Thu Jun 18, 2009 1:08 pm

Chelsea je na redu..
FcChelsea.. P8738-chelse-mobile-theme
Angel_of_Death
Angel_of_Death
Trial Moderator
Trial Moderator

Posts : 164
Join date : 2009-06-18
Age : 27
Location : BiH, Sarajevo
Ponašanje : FcChelsea.. 2w7e0x4

Back to top Go down

FcChelsea.. Empty Re: FcChelsea..

Post by Angel_of_Death Sat Jun 20, 2009 12:42 pm

Alexandre Pato mozda u Chelseu?

FcChelsea.. Pato_u_chel_velka

Brazilac Alexand Pato našao se na meti Chelsea ovog ljeta, ali mladi napadač Milana nije krio oduševljenje zbog toga, te poručio kako bi ozbiljno razmotrio svaku ponudu londonskog kluba.
Chelsea je ove sezone najviše vezan za AC Milan, svakodnevno iz zapadnog dijela Londona mogu se čuti glasine kako "plavi" žele svoje redove pojačati nekim od igrača "rossonera". Real im je "ukrao" Kaku, ipak, uspjeli su dovesti trenera Carlo Ancelottija, a nakon što je nedavno Gattuso odbio Chelsea, sa Stamford Bridgeu su se asocirali na Pirla i Pata.

"Carlo Ancelotti je vrlo važan za mene", rekao je mladi napadač Milana, te nastavio. "On je bio taj koji me htio u Milanu i dao mi priliku da izrastem u pravog igrača."

"Imam ugovor s Milanom, ali ja bih ozbiljno razmotrio svaki poziv Chelsea."


Last edited by Angel_of_Death on Sat Jun 20, 2009 1:17 pm; edited 1 time in total
Angel_of_Death
Angel_of_Death
Trial Moderator
Trial Moderator

Posts : 164
Join date : 2009-06-18
Age : 27
Location : BiH, Sarajevo
Ponašanje : FcChelsea.. 2w7e0x4

Back to top Go down

FcChelsea.. Empty Re: FcChelsea..

Post by Angel_of_Death Sat Jun 20, 2009 12:56 pm

Aguero od Chelsea traži rekordnu platu

FcChelsea.. 6_9_597kun

Fudbaler Atletico Madrida Sergio Aguero zatražio je od Chelsea platu od 13 miliona eura po sezoni, čime bi postao najplaćeniji igrač Premier lige.

Chelsea se nalazi u pregovorima sa Atleticom oko prelaska mladog Argentinca u London, ali su razgovori u prekidu, pošto vlasnik londonske ekipe Roman Abramovič trenutno nije spreman da 21-godišnjem napadaču obezbijedi astronomsku platu.

Dayli Telegraph piše kako je Aguero preko svog agenta tražio od sportskog direktora Chelsea Petera Kenyona sedmičnu platu od 250.000 evra.

Španski mediji nagađaju kako bi visina transfera Aguera u Chelsea iznosila oko 50 miliona eura, čime bi se oborio dosadašnji rekord koji je Mančester City postavio prošle godine, plativši Robinha Real Madridu 40 miliona eura.
Angel_of_Death
Angel_of_Death
Trial Moderator
Trial Moderator

Posts : 164
Join date : 2009-06-18
Age : 27
Location : BiH, Sarajevo
Ponašanje : FcChelsea.. 2w7e0x4

Back to top Go down

FcChelsea.. Empty -------

Post by BelminTM87 Mon Jun 22, 2009 1:59 pm

Aguero ce mozda otic u Chelseu.Chelsea sljedece sezone prejak

BelminTM87
Korisnik u fazonu
Korisnik u fazonu

Posts : 56
Join date : 2009-06-19
Ponašanje : FcChelsea.. 2w7e0x4

Back to top Go down

FcChelsea.. Empty Re: FcChelsea..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum